Історія успіху: застосування карт пам'яті Transcend в POS терміналах

МІСІЯ
 
У 2015 році уряд Туреччини прийняв новий податковий закон, тому що за останні кілька років спостерігалося прискорення росту кількості випадків ухилення від сплати податків підприємствами малого і середнього бізнесу. Для вирішення цієї проблеми уряд вирішив застосувати єдиний дизайн POS-пристроїв для всіх магазинів, ресторанів і невеликих підприємств в країні. Нові POS-пристрої мають слот для SD карти, яка забезпечує короткочасне зберігання інформації до того, як всі дані надійдуть на державний сервер за допомогою бездротової технології. Така система усуває випадки, коли платники податків не вказують або вказують не в повному обсязі операції з касовим апаратом, що часто відбувається при подачі інформації самими платниками податків вручну. Уряд авторизував 14 місцевих системних інтеграторів для виробництва і установки подібних POS-пристроїв. Transcend був обраний як єдиний постачальник одного з найбільших авторизованих системних інтеграторів — компанії А.
 
 
ПОТРЕБИ І РІШЕННЯ
 
Для кращого спостереження за податковою системою в країні, державні органи не тільки контролюють всі POS-пристрої, вони також створили операційну систему, яка працює в режимі SPI. SPI протокол кардинально відрізняється від протоколу, який використовується в SD картах, тому цей проект був викликом для інженерів Transcend, які зробили кастомізовану прошивку для карт пам'яті і переконалися, що всі дані зберігаються на них без помилок. Також, працюючи зі своїми рахунками і чеками, POS-термінали постійно записують на карту пам'яті і стирають невеликі обсяги даних. Рішення від Transcend, побудоване на SLC флеш, пропонує найвищу зносостійкість карти, тому користувачі не будуть мати проблем, пов'язаних з втратами даних, і як наслідок проблем з урядом. І нарешті, Transcend пропонує широкий вибір форм-факторів для флеш продукції, тому користувач завжди зможе вибрати саме те, що йому потрібно. З фіксованою відомістю матеріалів, клієнти Transcend завжди впевнені, що отримають саме те, протестоване рішення протягом довгого часу.
 
 
РЕЗУЛЬТАТ
 
Уряд розпорядився змінити всі касові апарати в країні в першому кварталі 2016 року. Індивідуальний сервіс, високоякісна флеш продукція і постійна підтримка Transcend, допомогли компанії А отримати частину державного тендеру на 2 мільйони POS-пристроїв. Річний прогноз від компанії А на 2016 рік для Transcend: 100 тисяч штук TS512MSD100I і 50 тисяч штук TS4GUSDC10.
 
 
3 речі, які необхідно знати:
  • Спеціальна прошивка і контролер
операційна система з SPI режимом
  • Рішення Transcend на основі SLC флеш
висока зносостійкість і надійність
  • Фіксована відомість матеріалів
підтримка одного рішення

 

 

 

 

Компании СЭА - 25 лет!

За додатковою інформацією звертайтесь у відділ промислових комп'ютерів Компанії СЕА — авторизованого дистриб'ютора Transcend Information, Inc. за телефоном +38 (044) 291 00 41 або надсилайте запити на електронну пошту info@searu.com

 

Программа поставок: